NÁVRHÁŘ DPS – BRNO (vhodné pro absolventy SŠ/VŠ)

Obor Elektrotechnika, Věda, výzkum a vývoj
Lokalita Brno
Popis pozice

Úspěšná společnost zabývající se vývojem a výrobou elektrotechniky hledá nového kolegu na pozici:

Náplň práce:

  • Návrh desek plošných spojů, osazování a měření
  • Oživení DPS, zpracování technické dokumentace
  • Spolupráce v týmu
  • Reporting

 Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání oblast elektro
  • Zkušenosti s návrhem desek plošných spojů – velkou výhodou
  • Velmi dobrou znalost a zájem o oblast elektroniky
  • Alespoň pasivní znalost angličtiny na úrovni čtení technické dokumentace
  • Zvídavost, ochota učit se
  • Pečlivost a spolehlivost
  • Logické myšlení a představivost

Nabízíme:

  • Zázemí zavedené společnosti
  • Pružná pracovní doba
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů: sick days, občerstvení na pracovišti atd.
  • Vzdělávací kurzy, možnost práce na zajímavých projektech

termín nástupu: dohodouJestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis v ČJ pomocí tlačítka „REAGOVAT NA NABÍDKU“.

Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.