Nákupčí s AJ

Obor Administrativa, Nákup, Strojírenství, Výroba a průmysl
Lokalita Brno
Popis pozice

Mezinárodní strojírenská společnost hledá do svého rozrůstajícího týmu nového kolegu/kolegyni na pozici:

Nákupčí

Náplň práce:

  • zajištění nákupu přímého materiálu
  • kontrola termínů, odpovědnost za stav zásob
  • participace na zajištění plynulého chodu výroby
  • komunikace s dodavateli a dalšími odděleními napříč společností

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxi na obdobné pozici nebo z customer service/logistiky
  • AJ na komunikativní úrovni (denní komunikace)
  • Zkušenosti s MS Excel, výhodou ERP Oracle

Nabízíme:

  • možnost seberealizace a kariérního růstu
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • flexibilní pracovní dobu
  • práce v přátelském kolektivu
  • další zajímavé benefity…

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.