Mzdová účetní – personální asistent/ka (Brno)

Obor Ekonomika, finance, Lidské zdroje, personalistika, HR
Lokalita Brno
Popis pozice

Výrobní strojírenská společnost hledá do svého týmu v Brně pracovníka na pozici:

MZDOVÁ (Ý) ÚČETNÍ – PERSONÁLNÍ ASISTENT/KA

Pracovní náplň:

  • kompletní zpracování mezd vč. výstupů pro HR a účtárnu
  • přihlašování a odhlašování pracovníků na ČSSZ, zdravotní pojišťovny atd.
  • evidence a zpracování neschopenek a pracovních úrazů
  • zpracování mzdových statistik
  • zpracování docházek, agenda stravenek
  • BOZP-lékařské prohlídky, OOPP, povinná školení
  • organizace a vyúčtování služebních cest
  • vyřizování požadavků zaměstnanců

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxe na pozici mzdové účetní (výhodou ve výrobní firmě)
  • zkušenosti s prací ve mzdovém systému
  • samostatnost, aktivní přístup, pečlivost
  • orientace na uspokojení interního zákazníka
  • dobré komunikační schopnosti

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti v oboru
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity
  • firemní vzdělávání
  • možnost seberealizace a odborného rozvoje
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce
  • místo výkonu práce: BRNO

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.