MS SQL – vývojář – junior i středně pokročilý

Obor IT – analýzy, architektura, IT – programování, vývoj, IT – správa sítí, IS a HW
Lokalita Brno
Popis pozice

Společnost, která působí v oblasti poskytování služeb jako je vývoj aplikací tvorba internetových portálů a zabezpečení hledá šikovného kolegu do brněnského týmu.

Náplň práce:

* Design, vývoj a nastavení databází na platformě MS SQL

* Tvorba databázového modelu, psaní a optimalizace procedur, tvorba triggerů

* Analýza a optimalizace datových procesů

* Komunikace s klientem

* Spolupráce v IT týmu

Požadujeme:

* znalost programování v T-SQL, případně PL/SQL

* Praxe s MS SQL, optimalizací databázových struktur a datových procesů

* Znalost programování a databází

* Orientace v programováních jazycích – C#, C++, Java

* Anglický jazyk na úrovni mírně pokročilý

Nabízíme:

* Zázemí mezinárodní společnosti

* Odpovídající mzdové ohodnocení

* Příležitost i pro juniory

* Práce v mladém a malém kolektivu

* Odborný růst a práci na projektech

* Možnost home office

* Flexibilní pracovní doba

* Balíček zaměstnaneckých benefitů

Místo výkonu práce: Brno

Možnost nástupu: dohodou

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka ODPOVĚĎ. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.