MISTR/TEAM LEADER – kontrola kvality výroby – nepřetržitý provoz

Obor Kvalita, Strojírenství
Lokalita 35 km od Brna
Popis pozice

Zahraniční společnost z oblasti AUTOMOTIVE hledá pro svůj výrobní závod nového člena týmu průběžné kontroly.

MISTR/TEAM LEADER – kontrola kvality výroby

Náplň práce:
* Řízení a kontrola pracovníků ve výrobě
* Odpovědnost za výsledky práce svěřeného týmu
* Dohled nad dodržováním kvality a plněním výrobního plánu
* Školení, motivace a rozvoj týmu
* Plnění úkolů přímého nadřízeného
* Reporting a příprava podkladů

Požadujeme:
* SOU/SŠ vzdělání technického směru
* Znalosti v oblasti kvality a kontroly jakosti
* Praxe na obdobné pozici alespoň 1 rok
* Zkušenosti s vedením pracovníků ve výrobě
* Ochota pracovat v nepřetržitém provozu
* Uživatelská znalost MS Office
* Zodpovědnost, proaktivní přístup, odolnost vůči stresu

Nabízíme:
* Možnost odborného i kariérního růstu
* Odpovídající mzdové ohodnocení
* Práci s moderním vybavením v moderním prostředí
* Balíček zaměstnaneckých benefitů
Místo výkonu práce: cca 35 km od Brna
Možnost nástupu: ihned

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka ODPOVĚĎ. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.