Mistr výroby – strojírenství (Brno)

Obor Strojírenství
Lokalita Brno
Popis pozice

Výrobní strojírenská společnost z Brna hledá do svého týmu pracovníka na pozici:
MISTR VÝROBY

Pracovní náplň:

* komplexní řízení výrobního strojírenského provozu

* vedení týmu zhruba 25 pracovníků

* organizace práce podřízených, jejich motivace a přímé vedení

* podpora personálního rozvoje zaměstnanců

* odpovědnost za kvalitu, termíny a efektivitu výroby

* plánování strojních, materiálních a personálních kapacit

* reporting vedení společnosti

* práce na 1 směnu

Požadujeme:

* SŠ/VŠ vzdělání technického směru

* zkušenosti na pozici ve vedení týmu pracovníků ve strojírenské výrobě

* orientace v technologii svařování – nutnou podmínkou

* schopnost řídit a motivovat tým spolupracovníků

* velmi dobré organizační dovednosti a orientace na výsledek

* uživatelská znalost MS OFFICE

Nabízíme:

* zázemí stabilní společnosti v oboru

* kvalitní mzdové ohodnocení

* balíček zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, životní pojištění, atd.)

* firemní vzdělávání

* možnost seberealizace a odborného růstu

* perspektiva dlouhodobé spolupráce

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.