MISTR, VEDOUCÍ ÚSEKU

Obor Chemie, Strojírenství, Výroba a průmysl
Lokalita Brno – venkov
Popis pozice

Pro našeho klienta, výrobní společnost z okolí Slavkova u Brna hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Náplň práce:

  • Vedení týmu podřízených zaměstnanců ve 2.směnném provozu
  • Organizace práce podřízených zaměstnanců
  • Zajištění pracovní a technologické kázně podřízených zaměstnanců
  • Dohled nad plněním úkolů a dodržováním časového harmonogramu
  • Kontrola dodržování BOZP
  • Zaškolování nových zaměstnanců
  • Vyhodnocování práce a docházky
  • Motivace zaměstnanců

Požadavky:

  • Předchozí praxe na obdobné pozici
  • Organizační schopnosti
  • Komunikační dovednosti
  • Kritický pohled na situaci
  • Schopnost poskytnout zpětnou vazbu
  • Zodpovědnost
  • Empatická osobnost
  • Technické myšlení
  • Uživatelská znalost PC
  • Schopnost pracovat v týmu a čelit stresovým situacím

Nabízíme:

  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • 13. plat – plnohodnotný
  • FlexiPassy
  • Vybavené pracoviště
  • Zaměstnavatelem dotované závodní stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost seberealizace

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete nám svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů dáváte společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.