Mechanik/údržbář – 2směnný provoz

Obor Strojírenství, Výroba a průmysl
Lokalita Jihomoravský kraj
Popis pozice

Úspěšná a zavedená společnost zabývající se výrobou drogistického zboží hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici:

  • Cca 15 km jižně od Brna

Pracovní náplň:

  • provádění preventivní údržby strojního vybavení podle plánu
  • mechanické opravy zařízení ve výrobě
  • plnění operativních úkolů v provozu
  • spolupráce s dalšími odděleními společnosti

Požadujeme:

  • SOŠ/SOU vzdělání – technické obory
  • praxi na obdobné pozici
  • nutná znalost čtení výkresové dokumentace a zámečnické práce
  • chuť k práci a manuální zručnost

Nabízíme:

  • motivující mzdové ohodnocení
  • práci ve stabilní české společnosti
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce
  • balíček dalších zaměstnaneckých benefitů

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.