Mechanik montáže – 2 směnný provoz

Obor Strojírenství, Výroba a průmysl
Lokalita Jihomoravský kraj
Popis pozice

Úspěšná mezinárodní výrobní společnost v Jihomoravském kraji hledá pracovníka na pozici:

Pracovní náplň:

  • Montáž mechanických částí ve výrobě
  • Provádění měření a zkoušek strojů
  • Odstraňování závad a přijímání nápravných opatření
  • Aktivní využití technické dokumentace

Požadujeme:

  • Min. SOU vzdělání technického zaměření
  • Znalost technické dokumentace
  • Praxe ve výrobě vítána
  • Technické myšlení a zručnost
  • Ochota práce ve 2 směnném provozu

Nabízíme:

  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Práci ve stabilní společnosti a pěkných prostorech
  • Odborný rozvoj
  • 5 týdnů dovolené
  • Bonusy s příspěvky

Lokalita práce: na sever od Brna

Nástup: možný ihned

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka Reagovat na nabídku. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.