Mechanik – externí montáže

Obor Strojírenství
Lokalita Brno
Popis pozice

Mezinárodní společnost se sídlem v Brně hledá kandidáta na pozici:

Náplň práce:

  • Instalace mechanických systémů
  • Údržba strojů a spolupráce na montážních procesech
  • Práce s technickou dokumentací
  • Řešení problémů a nenadálých situací

Požadujeme:

  • SOU/SŠ vzdělání technického směru (ideálně strojírenství)
  • Alespoň základní orientace v hydraulice, pneumatice, apod.
  • Znalost čtení v technické dokumentaci
  • Ochota cestovat v rámci České republiky (vícedenní výjezdy)
  • Manuální zručnost

Nabízíme:

  • Práci ve stabilní mezinárodní společnosti
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Jazykové kurzy
  • Možnost seberealizace
  • Osobní a karierní růst, aj.

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.