Manažer zákaznického servisu

Obor Customer service, Obchod, prodej
Lokalita Jihomoravský kraj
Popis pozice

Významná obchodně-marketingová společnost hledá kandidáta na pozici:

Náplň práce:

  • Rozvoj a udržování vztahů se zákazníky
  • Kompletní péče o stávající klienty
  • Vedení týmu zákaznického servisu (5 lidí)
  • Řízení jednotlivých projektů
  • Komunikace se servisem a dalšími odděleními společnosti
  • Reporting

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ  vzdělání
  • Praxe na obdobné pozici s orientací na zákazníka
  • Výbornou znalost anglického jazyka (každodenní využití)
  • Zkušenost s vedením týmu
  • Dobrá znalost práce na PC
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Organizační schopnosti, proaktivní přístup, samostatnost
  • Odolnost vůči stresu, vysoké pracovní nasazení

Nabízíme:

  • Práci ve stabilní české společnosti, působící nejen v rámci Evropy
  • Uplatnění manažerských dovedností
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Auto i pro soukromé účely
  • Příjemné pracovní prostředí a skvělý kolektiv
  • Pružnou pracovní dobu
  • Příspěvek na penzijní, nebo životní pojištění
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy a školení

Místo výkonu práce: Brno-venkov

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.