Manažer výroby s NJ (strojírenství)

Obor Strojírenství, Vrcholový management, Výroba a průmysl
Lokalita Jihomoravský kraj
Popis pozice

Významná mezinárodní výrobní společnost sídlící v okrese Blansko, hledá kandidáta na pozici:

Pracovní náplň:

  • Kompletní vedení celého výrobního úseku
  • Zavádění inovací a optimalizace výrobních procesů
  • Zlepšování produktivity výroby
  • Plánování strojních a personálních kapacit
  • Koordinace týmu, pravidelný reporting vedení společnosti

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Praxe na obdobné pozici nutností
  • Německý jazyk na komunikativní úrovni
  • Schopnost řídit a motivovat tým spolupracovníků
  • Uživatelská znalost práce na PC
  • Inovativní technické myšlení a ochota rozvíjet se
  • Řidičský průkaz sk. B, flexibilita

Nabízíme:

  • Zázemí silné nadnárodní společnosti
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv
  • Zajímavou a různorodou práci
  • 5 týdnů dovolené
  • Vánoční a letní prémie
  • Věrnostní odměny
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Teambuildingové akce
  • Firemní vzdělávání
  • Možnost osobního a profesního růstu, aj.

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.