Manažer údržby s AJ – strojírenství (Brno)

Obor Strojírenství, Vrcholový management
Lokalita Brno
Popis pozice

Úspěšná výrobní strojírenská společnost hledá do svého týmu v Brně pracovníka na pozici:
MANAŽER ÚDRŽBY

Pracovní náplň:

* řízení úseku údržby strojírenské výroby (především obráběcí stroje)

* vedení menšího týmu údržbářů

* odpovědnost za operativní i preventivní údržbu a opravy strojů, zařízení a výrobní haly

* organizace a řízení údržby

* odpovědnost za správu technické evidence a dokumentace

Požadujeme:

* SŠ/VŠ vzdělání technického směru

* praxi na obdobné pozici

* alespoň střední znalost ANGLIČTINY slovem i písmem (komunikace s dodavateli)

* schopnost řídit a motivovat tým spolupracovníků

* uživatelskou znalost MS OFFICE

Nabízíme:

* zázemí stabilní společnosti v oboru

* kvalitní mzdové ohodnocení

* balíček zaměstnaneckých benefitů

* firemní vzdělávání

* možnost osobního a profesního růstu

* perspektivu dlouhodobé spolupráce

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.