Manažer technologie v potravinářské výrobě

Obor Potravinářství, Věda, výzkum a vývoj, Vrcholový management
Lokalita Jihomoravský kraj
Popis pozice

Výrobní společnost z oblasti potravinářství hledá do svého týmu pracovníka na pozici:

Pracovní náplň:

  • vedení týmu technologie (do 10 zaměstnanců)
  • vyhledávání nových trendů, rozvoj technologií
  • podpora při zavádění nových produktů na trh, vedení příslušné dokumentace
  • zodpovědnost za nastavení a optimalizace technologických procesů
  • úzká spolupráce s vysokými školami a výzkumnými ústavy
  • reporting

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání v oblasti potravinářství
  • alespoň dva roky praxe v oblasti technologie
  • zkušenosti s vedením lidí
  • komunikativní znalost AJ slovem i písmem – denní využití
  • zájem o potravinářské trendy
  • velmi dobré organizační a prezentační dovednosti
  • analytické a logické myšlení
  • smysl pro samostatnost, kreativitu a zodpovědnost

Nabízíme:

  • zázemí zahraniční výrobní společnosti
  • kvalitní mzdové ohodnocení
  • týden dovolené navíc
  • firemní vzdělávání
  • příspěvek na rekreaci
  • perspektivu dlouhodobé spolupráce

Lokalita: Jihomoravský kraj

Nástup: možný ihned, i po výpovědní lhůtě

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis v češtině a angličtině pomocí tlačítka odpovědět.

Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.