Manažer technické podpory s AJ/NJ (projekty do automotive)

Popis pozice

Úspěšná zahraniční strojírenská společnost hledá pro svůj výrobní závod v Jihomoravském kraji pracovníka na pozici:

Manažer technické podpory s AJ/NJ (automotive)

Náplň práce:

– vedení nových projektů po stránce TPV
– strategické řízení daného úseku výroby (strojní zařízení, lidské zdroje a pod.)
– odpovědnost za náběh nových technologií a výrobků v souladu s požadavky kvality
– komunikace s dotčenými odděleními výroby a zahraničními pobočkami

Požadavky:
– SŠ/VŠ vzdělání technického směru
– znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni
– praxe se zaváděním nových projektů
– orientace v AUTOMOTIVE
– znalost práce s technickou dokumentací
– znalost nástrojů řízení, lean manufacturing a kvality

Nabízíme:
– zázemí expandující zahraniční společnosti
– odpovídající mzdové ohodnocení
– balíček zaměstnaneckých benefitů
– firemní vzdělávání
– možnost osobního a profesního růstu
– perspektiva dlouhodobé spolupráce

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis na emailovou adresu naší společnosti renata.samkova@ihrc.cz, případně nás kontaktujte na mobilní číslo: 775 427 953. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.

Informace o pozici:

Místo pracoviště: Jihomoravský kraj
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Firemní akce
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Zadavatel: Personální agentura