MANAŽER PROJEKTU s AJ (strojírenství) pro Vysočinu

Obor Automotive, Procesní management, Strojírenství
Lokalita Vysočina
Popis pozice

Zavedená strojírenská společnost hledá pro svůj výrobní závod v kraji Vysočina pracovníka na pozici:

MANAŽER PROJEKTU s AJ

Náplň práce: – odpovědnost za technickou stránku projektu a kontrola ukazatelů – vedení týmu odborníků v rámci daného projektu – plánování a kontrola souvisejících nákladů dle principů štíhlé výroby – komunikace s dotčenými odděleními výroby a zahraniční centrálou – analýza a odpovědnost za odstranění nedostatků

Požadavky: – SŠ/VŠ vzdělání technického směru, nejlépe obor strojírenství – praxi na obdobné pozici podmínkou (transfery výroby, apod.) – znalost AJ na komunikativní úrovni – znalost nástrojů a metod projektového řízení, výrobních procesů – vynikající manažerské a komunikační schopnosti

Nabízíme: – zázemí expandující zahraniční společnosti – odpovídající mzdové ohodnocení – balíček zaměstnaneckých benefitů – firemní vzdělávání – možnost osobního a profesního růstu – perspektiva dlouhodobé spolupráce – týden dovolené navíc

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU, případně nás kontaktujte na mobilní číslo: 775 427 953. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.