MANAŽER PROJEKTU s AJ a NJ (AUTOMOTIVE) – jižní Morava

Obor Automotive, Procesní management
Lokalita Jihomoravský kraj
Popis pozice

Zavedená společnost z AUTOMOTIVE hledá pro svůj výrobní závod v Jihomoravském kraji pracovníka na pozici:

MANAŽER PROJEKTU s AJ a NJ
Náplň práce:
– odpovědnost za technickou stránku projektu a kontrola ukazatelů
– vedení týmu odborníků v rámci daného projektu
– plánování a kontrola souvisejících nákladů dle principů štíhlé výroby
– komunikace s dotčenými odděleními výroby a zahraniční centrálou
– analýza a odpovědnost za odstranění nedostatků

Požadavky:
– SŠ/VŠ vzdělání technického směru, nejlépe obor strojírenství
– praxi na obdobné pozici podmínkou (transfery výroby, apod.)
– znalost AJ a NJ na komunikativní úrovni
– znalost nástrojů a metod projektového řízení, výrobních procesů
– vynikající manažerské a komunikační schopnosti

Nabízíme:
– zázemí expandující zahraniční společnosti
– odpovídající mzdové ohodnocení
– balíček zaměstnaneckých benefitů
– firemní vzdělávání
– možnost osobního a profesního růstu
– perspektiva dlouhodobé spolupráce
– týden dovolené navíc

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU, případně nás kontaktujte na mobilní číslo: 775 427 953. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.