Manažer oddělení realizace a servisu – implementace IS (Brno)

Obor IT – analýzy, architektura, IT – programování, vývoj, IT – správa sítí, IS a HW, Obchod, prodej, Služby, Vrcholový management
Lokalita Brno
Popis pozice

Úspěšná firma z oblasti vývoje a implementace informačních systémů hledá do svého týmu v Brně pracovníka na pozici:

MANAŽER ODDĚLENÍ REALIZACE A SERVISU

Pracovní náplň:

  • řízení oddělení realizace a servisu (10 až 12 podřízených)
  • koordinace zakázek a servisních služeb, kontrola plnění termínů
  • organizace práce podřízených, jejich motivace a rozvoj
  • řešení případných komplikací při realizaci zakázek
  • jednání se zákazníky a externími dodavateli
  • spolupráce s ostatními odděleními firmy

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxe na obdobné manažerské pozici
  • schopnost řídit a motivovat tým spolupracovníků
  • dobré komunikační a řídící schopnosti
  • silná osobnost se strategickým myšlením
  • uživatelská znalost MS OFFICE, řidičský průkaz sk.B

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti v oboru
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • balíček zaměstnaneckých benefitů
  • firemní vzdělávání
  • možnost seberealizace a odborného růstu
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce
  • místo kanceláře: Brno

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.