Manažer nástrojárny a údržby s AJ – oblast strojírenství

Obor Automotive, Strojírenství, Výroba a průmysl
Lokalita Jihomoravský kraj
Popis pozice

Úspěšná mezinárodní společnost v oblasti AUTOMOTIVE hledá nového pracovníka na pozici:

Manažer nástrojárny a údržby s AJ – oblast strojírenství

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za oddělení nástrojárny a údržby
  • Vedení lidí, jejich koordinace a motivace
  • Podílení se na převodu technického úseku ze zahraničí, spolupráce s projektovými manažery
  • Plánování a nastavování preventivních údržeb, inovace strojového vybavení a nástrojů
  • Návrh rozpočtů, zpracování analýz příp. řešení nápravných opatření
  • Úzká spolupráce se zahraničím, reporting

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání (technického směru výhodou)
  • Alespoň 2 roky praxe na obdobné pozici nutností – např. jako mistr/teamleader
  • Působení v automotive velkou výhodou
  • Aktivní znalost anglického jazyka
  • Schopnost čtení technické dokumentace
  • Velmi dobré organizační a prezentační dovednosti
  • Odolnost vůči stresu, zodpovědnost
  • Adaptabilita

Nabízíme:

  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů
  • Vzdělávací kurzy
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní smlouva na jeden rok s možnosti prodloužení na neurčitou

Lokalita: 30 km od Brna, dobrá dostupnost

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis v ČJ a AJ pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.