Manažer kvality – zakázková výroba

Obor Kvalita, Strojírenství, Výroba a průmysl
Lokalita Jihomoravský kraj
Popis pozice

Významná zahraniční strojírenská společnost hledá do vrcholového managementu nového kolegu:

Náplň práce:

  • Vedení týmů inženýrů kvality, jejich motivace, využití jejích schopností
  • Komunikace se zákazníky a řešení reklamací, příp. služební cesty v rámci Evropy
  • Práce s kvalitativními nástroji (8D, FMEA, PPAP, APQP, atd.)
  • Nastavení procesů kvality a podílení se na jeho neustálém zlepšování
  • Denní využití anglického jazyka
  • Reporting

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání technického směru
  • Praxe v oblasti kvality alespoň 5 let
  • Zkušenosti s vedením lidí nutností
  • Důraz kladen na leadership, práce s talenty
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti
  • Důslednost, zodpovědnost

Nabízíme:

  • Zázemí silné zahraniční společnosti
  • Stabilní a perspektivní zaměstnání
  • Nadstandardní finanční ohodnocení
  • Možnost seberealizace
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené stravenky, jazykové kurzy, příspěvek na penzijní a životní připojištění, příspěvek na dojíždění, závodní stravování)

* termín nástupu: dle domluvy

* lokalita: Brno

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis v ČJ a AJ pomocí tlačítka „odpovědět“.

Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.