MANAŽER KVALITY s NJ nebo AJ (strojírenství) JM kraj (RS)

Popis pozice

Úspěšná strojírenská společnost hledá pro svůj výrobní závod v Jihomoravském kraji pracovníka na pozici:

MANAŽER KVALITY s NJ nebo AJ

Pracovní náplň:
• komplexní odpovědnost za plánování, řízení a dodržování kvality ve výrobní strojírenské firmě v souladu se zákaznickými audity
• řízení správné aplikace systému jakosti
• optimalizace norem z hlediska kvality, ceny a bezpečnosti práce
• vedení týmu oddělení kvality
• dohled nad řešením reklamací, nápravných a preventivních opatření
• komunikace se zákazníky, zahraniční centrálou a ostatními odděleními napříč výrobou

Požadujeme:
• VŠ vzdělání technického nejlépe strojírenského zaměření
• zkušenosti v oblasti řízení výrobní kvality ve strojírenské firmě
• znalost ISO norem a problematiky auditů pro oblast strojírenské výroby
• znalost nástrojů a metod kontroly kvality
• komunikativní znalost němčiny nebo angličtiny
• osobnostní předpoklady pro vedení týmu
• samostatnou, strukturovanou osobnost s dobrými komunikačními schopnostmi

Nabízíme:
• zázemí zavedené společnosti
• odpovídající mzdové ohodnocení
• balíček zaměstnaneckých benefitů
• služební vůz i k soukromým účelům
• perspektiva dlouhodobé spolupráce

Nástup: dohodou

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný na adresu. renata.samkova@ihrc.cz, případně nás kontaktujte na mobilní číslo: 775 427 953. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.

Informace o pozici:

Místo pracoviště:

Jihomoravský kraj

Typ pracovního poměru:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Benefity:

Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce

Požadované vzdělání:

Vyšší odborné

Požadované jazyky:

Němčina (Středně pokročilá) nebo Angličtina (Středně pokročilá)

Zadavatel:

Personální agentura