MANAŽER FINANČNÍHO A ADMINISTRATIVNÍHO TÝMU

Obor Administrativa, Ekonomika, finance
Lokalita Praha
Popis pozice

Úspěšná zahraniční společnost působící v oblasti průmyslové automatizace hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici:

Náplň práce:

  • vedení finančního a administrativního týmu
  • definování, koordinace a kontrola úkolů
  • spolupráce s externí společností při zpracování účetnictví, komunikace s příslušnými úřady
  • zodpovědnost za dodržování aktuálních platných předpisů (pracovně právní legislativa, oblast účetnictví)
  • implementace postupů v souladu se zahraničním vedením společnosti
  • reporting jednateli společnosti

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického zaměření
  • zkušenost s vedením týmu (minimálně 5 lidí)
  • praxe z oblasti finančního řízení podniku
  • velmi dobrá znalost balíčku MS Office
  • znalost AJ na pokročilé úrovni
  • výborné organizační schopnosti a komunikační dovednosti
  • rozhodnost, samostatnost a flexibilita
  • chuť, zkušenost a cíl řídit kvalitní a úspěšný tým
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • perspektivu a stabilní zázemí velké firmy
  • prostor pro seberealizaci a kariérní růst
  • přátelský a mladý kolektiv
  • roční výkonové prémie
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na stravování a životní investiční připojištění
  • možnost dalšího vzdělávání

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.