Manažer centra údržby a servisu strojů

Obor Strojírenství
Lokalita Jihomoravský kraj
Popis pozice

Brněnská mezinárodní společnost, zaměřená na poskytování technických, inženýrských a poradenských služeb podílejících se na zvyšování efektivity výrobních zařízení a snižování nákladů předních výrobních společností, hledá pro svoji budovanou středoevropskou pobočku nového kolegu do managementu na pozici:

Náplň práce:

–    Vedení a rozvoj samostatného profit-centra poskytujícího komplexní program servisních služeb uživatelům výrobních strojů a linek, zejména CNC kovoobráběcích strojů.
–    Zodpovědnost za fungování a výsledky centra.
–    Vedení a rozvoj týmu servisních techniků (aktuálně 15, do budoucna 50)
–    Zodpovědnost za pracovní podmínky, bezpečnost práce, rozvoj a motivaci zaměstnanců.
–    Intenzivní nábor nových servisních techniků.
–     Péče o stávající zákazníky a vyhledávání nových zákazníků.

Požadujeme:

–    Vzdělání technického směru – SŠ/VŠ strojař nebo elektro.
–    Víceletou intenzivní praxi v servisu a údržbě výrobních strojů.
–    Odborné znalosti v oblasti kovo-obráběcích strojů.
–    Znalost angličtiny na komunikativní úrovni.
–    Všeobecný technický přehled v oblastech pneumatiky, hydrauliky, elektro, řídících systémů.
–    Přirozenou autoritu a pozitivní způsob vedení kolektivu
–    Zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu a vysoké pracovní nasazení

Výhodou je:

–    Zkušenost s filozofií štíhlé výroby a TPM – nemusí je vyjmenovat, ale aby obecně věděl, oč jde, protože u zákazníka musí uplatňovat metody štíhlé výroby.

Nabízíme:

–    Zajímavou a samostatnou manažerskou pozici.
–    Uplatnění jak technických, tak manažerských dovedností.
–    Odpovídající platové hodnocení a firemní benefity.
–    Služební vůz i pro soukromé užívání.
–    Osobní vzdělávání a rozvoj.
–    Pracoviště v Brně.

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.