LOGISTIK, DISPEČER

Obor Doprava, Logistika
Lokalita Brno – venkov
Popis pozice

Pro našeho klienta, výrobní společnost z okolí Slavkova u Brna hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici:

Náplň práce:

· Plánování rozvozových tras dle aktuálního stavu rozpracovanosti ve výrobě
· Komunikace s interními řidiči + externími dopravci
· Komunikace s výrobou
· Komunikace se zákazníky
· Efektivní koordinace a vytěžování všech vozidel
· Kontrola činnosti řidičů
· Sledování nákladů na dopravu
· Zpracování itinerářů

Požadavky:

· SŠ vzdělání
· Logické myšlení
· Organizační schopnosti
· Zákaznicky orientovaná osobnost
· Uživatelská znalost PC
· Schopnost rychle se učit, zodpovědnost, preciznost
· Schopnost pracovat v týmu
· Předchozí praxe v logistice, dopravní/přepravní společnosti výhodou, nikoliv podmínkou
· FJ výhodou, nikoliv podmínkou

Nabízíme:

· Zajímavé finanční ohodnocení
· Pružná pracovní doba
· 13. Plat
· FlexiPassy
· Moderně zařízené pracoviště
· Dotované závodní stravování
· Týden dovolené navíc
· Jazykové kurzy

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete nám svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů dáváte společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.