Lean Specialista

Obor Procesní management, Strojírenství
Lokalita Brno
Popis pozice

Máte zájem pracovat ve výrobní společnosti? Používat angličtinu na denní bázi? Umíte pracovat s nástroji Lean a Six Sigma? Pokud ano, tak čtěte dál a nebojte se nám odpovědět na nabízenou pozici.

Náplň práce:
• Příprava, plánování a implementace principů štíhlé výroby napříč celou společností
• Optimalizace stávajících výrobních, skladových a logistických procesů
• Zodpovědnost za zavedení změny a nad dodržováním zavedených standardů
• Tvorba a aktualizace související dokumentace, práce v ERP systému
• Spolupráce s dalšími odděleními společnosti

Požadujeme:
• VŠ vzdělání technického zaměření – strojírenství, procesní a průmyslové inženýrství
• Praxe na obdobné pozici a s nástroji Lean a Six Sigma nutností
• Anglický jazyk na komunikativní úrovni
• Komunikativnost, důslednost a proaktivní přístup

Nabízíme:
• Práce ve stabilní mezinárodní společnosti
• Odpovídající mzdové ohodnocení
• Přátelský kolektiv
• Vzdělávání a školení
• 25 dní dovolené
• Balíček zaměstnaneckých benefitů

Místo výkonu práce: Brno – město
Možnost nástupu: ihned, nebo dohodou

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka ODPOVĚĎ. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.