Lakýrník – moderní pracovní prostředí (Brno)

Obor Strojírenství, Výroba a průmysl
Lokalita Brno
Popis pozice

Výrobní strojírenská společnost hledá pro svůj provoz v Brně pracovníka na pozici:

LAKÝRNÍK

Pracovní náplň:

  • lakování strojních dílů MOKROU metodou (v lakovacím boxu)
  • příprava dílů na lakování – čištění povrchu a odmašťování
  • manipulace s většími díly s využitím VZV a jeřábu (možnost zaškolení)
  • práce na 2 směny v moderním prostředí – 6:00 až 14:00 hod. a 14:00 až 22:00 hod.

Požadavky:

  • vyučení v oboru – výhodou (nikoliv podmínkou)
  • praxe v oblasti lakování a povrchových úprav
  • manuální zručnost, pečlivost a spolehlivost
  • oprávnění na VZV (možnost zaškolení)
  • alespoň základní znalost práce na PC
  • ochota pracovat na 2 směny

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti v oboru
  • moderní pracovní prostředí
  • zajímavé mzdové ohodnocení + měsíční prémie
  • balíček zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, životní pojištění…)
  • firemní vzdělávání, jazykové kurzy
  • možnost seberealizace a odborného růstu
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.