Konzultant/ka SW pro oblast ekonomiky

Obor Customer service, Ekonomika, finance, IT – správa sítí, IS a HW
Lokalita Olomoucký kraj
Popis pozice

Úspěšná firma působící v oblasti IT hledá do svého týmu nového pracovníka na pozici:

Náplň práce:
•    Konzultace v oblasti ekonomiky, analýza dat
•    Neustálé vzdělávání se v oblasti účetnictví
•    Komunikace se zákazníky
•    Podpora a školení uživatelů IS
•    Spolupráce s ostatními odděleními

Požadujeme:
•    SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
•    Praxe v oblasti účetnictví, příp. mezd nutností
•    Zájem získat zkušenosti z oblasti ERP
•    Velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti
•    Samostatnost, zodpovědnost, analytické myšlení
•    Občasné služební cesty ke klientovi
•    Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
•    Moderní pracovní prostředí
•    Adekvátní platové ohodnocení
•    Možný home office
•    Vzdělávání
•    Propracovaný systém benefitů

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.