Konzultant – podpora uživatelů CRM systému (Brno)

Obor IT – analýzy, architektura, IT – programování, vývoj, IT – správa sítí, IS a HW
Plat 30.000 až 40.000
Lokalita Brno
Popis pozice

Úspěšná firma působící v oblasti IT hledá do svého týmu nového pracovníka na pozici:
KONZULTANT – PODPORA UŽIVATELŮ CRM SYSTÉMU
Náplň práce:

  • vzdálená podpora uživatelů CRM systému (práce v rámci běžné pracovní doby)
  • denní komunikace s klienty (pracovníci banky)
  • rozpoznávání potřeb zákazníků/uživatelů a následná aplikace řešení
  • nastavování CRM systému a analýza potřeb klientů
  • občasné návštěvy u zákazníka (tj. v bance) – školení a poradenství – zhruba 2krát měsíčně cesta do Prahy (busem nebo vlakem)

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • znalost běžných IT aplikací, min. základní znalost některého CRM systému
  • praxe v obdobné činnosti výhodou (nikoliv podmínkou)
  • vstřícnost vůči zákazníkům, orientace na řešení problémů
  • dobré komunikační a prezentační schopnosti
  • chuť vzdělávat se a nadále odborně rozvíjet

Nabízíme:

  • práce na zajímavých projektech
  • příjemné pracovní prostředí
  • zázemí zavedené společnosti v oboru
  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • balíček zaměstnaneckých benefitů
  • firemní vzdělávání
  • možnost seberealizace a odborného růstu
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce
  • práce v přátelském kolektivu
  • práce s moderními IT nástroji
  • místo pracoviště: Brno

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.