Konzultant IT – realizátor zakázek (Brno)

Obor IT – analýzy, architektura, IT – programování, vývoj, IT – správa sítí, IS a HW
Lokalita Jihomoravský kraj
Popis pozice

Zavedená firma z oblasti vývoje a implementace informačních systémů hledá do svého týmu v Brně pracovníka na pozici:

KONZULTANT IT – REALIZÁTOR ZAKÁZEK

Pracovní náplň:

  • realizace zakázky dle zadání zákazníka
  • instalace SW & HW, spuštění a konfigurace systému
  • tvorba a údržba dokumentace
  • vyškolení obsluhy, předání zakázky
  • spolupráce s kolegy z ostatních oddělení (vývoj, obchod, kvalita)
  • cestování za zákazníky v rámci ČR (min. 1krát týdně)

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxe na obdobné pozici v realizaci IT zakázek velkou výhodou
  • znalost MS Windows 7/8/10 a Windows Server 2008/2012/2016 – výhodu (nikoliv podmínkou)
  • znalost základního HW počítačů, periferií a LAN, částečná znalost MS SQL
  • dobré organizační a komunikační schopnosti
  • znalost angličtiny na úrovni porozumění psaného textu
  • řidičský průkaz sk. B (ochota cestovat v rámci ČR)

Nutností nejsou všechny technické znalosti, ale spíše dobrý technický přehled a ochota k neustálému vzdělávání. Nabízíme důkladné zaškolení a pomoc zkušenějších kolegů.

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti v oboru
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • balíček zaměstnaneckých benefitů
  • firemní vzdělávání
  • možnost seberealizace a odborného růstu
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce
  • práce v přátelském kolektivu
  • místo kanceláře: Brno

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.