Kontrolor kvality

Obor Kvalita, Strojírenství, Výroba a průmysl
Lokalita Okres Blansko
Popis pozice

Úspěšná strojírenská společnost, sídlící v okrese Blansko, hledá kolegu na pozici:

Náplň práce:

  • zajištění vstupní kontroly dle požadavku plánu výroby
  • evidence kvality – provádění záznamů
  • vykonávání měření na 3D přístroji
  • komunikace s dodavateli
  • úzká spolupráce s dalšími odděleními
  • práce ve dvousměnném provozu

Požadujeme:

  • SOU/SŠ strojírenského směru
  • praxe v oblasti kontroly kvality výhodou
  • znalost čtení technické dokumentace nutností
  • uživatelská znalost na PC
  • flexibilita, spolehlivost, důslednost, zodpovědnost

Nabízíme:

  • práci v mezinárodní společnosti
  • zajímavé platové ohodnocení
  • věrnostní odměny
  • 5 týdnů dovolené
  • příjemný kolektiv
  • možnost karierního růstu
  • týmové mimopracovní aktivity
  • možnost stravování ve firmě
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • vzdělávací programy, jazykové kurzy
  • nástup možný IHNED, nebo dle domluvy

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.