Kontrolor kvality – strojírenství (Brno)

Obor Kvalita, Strojírenství, Výroba a průmysl
Lokalita Brno
Popis pozice

Zavedená a stabilní výrobní strojírenská firma hledá pro svůj výrobní provoz pracovníka na pozici:

KONTROLOR KVALITY

Pracovní náplň:

  • úkony spojené s výstupní kontrolou (výrobky přesného obrábění)
  • mechanická kontrola – přeměření posuvkou, kalibrem, mikrometrem a hloubkoměrem a zapsání hodnot do protokolu
  • měření dle technické dokumentace a technických norem
  • komunikace s kolegy z výroby
  • práce na 1 směnu

Požadavky:

  • SOU/SŠ vzdělání
  • zkušenosti na pozici v kontrole nebo v obrábění (např. bývalý obráběč)
  • orientace v technické dokumentaci – čtení výkresů
  • znalost měření s těmito měřidly: posuvka, kalibr, mikrometr, hloubkoměr
  • aktivní osobnost, pečlivost a samostatnost
  • uživatelská znalost MS OFFICE

Nabízíme:

  • zázemí zavedené a stabilní společnosti v oboru
  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • balíček zaměstnaneckých benefitů (týden dovolené navíc, stravenky, očkování proti chřipce…)
  • firemní vzdělávání
  • možnost seberealizace a odborného růstu
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.