Konstruktér – vhodné pro zkušené i pro absolventy

Obor Stavebnictví
Lokalita Olomoucký kraj
Popis pozice

Pokud Vás láká pracovat v oddělení projekce pro mezinárodní společnost, neváhejte se přihlásit. Společnost v Olomouckém kraji rozšiřuje své řady a hledá nového kolegu do týmu inženýringu.

Náplň práce:
* Vývoj a optimalizace konstrukčních řešení pro zadané projekty
* Zpracování konstrukční a technické dokumentace
* Práce v konstrukčním programu
* Komunikace s ostatními členy konstrukčního týmu

Požadujeme:
* SŠ/VŠ vzdělání technického směru – stavební, strojní
* Znalost konstrukčních programů
* Orientace v technických výkresech
* Znalost angličtiny, nebo němčiny
* Pečlivost, přesnost a ochotu učit se

Nabízíme:
* Práci ve stabilní mezinárodní společnosti
* Odpovídající mzdové ohodnocení
* Perspektivní zaměstnání
* Odborná školení a jazykové vzdělávání

Místo výkonu práce: jih Olomouckého kraje
Možný nástup: dohodou

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka ODPOVĚĎ. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.