Konstruktér – vhodné i pro absolventy

Obor Strojírenství
Lokalita Jihomoravský kraj
Popis pozice

Zahraniční výrobní společnost hledá pro svůj závod nové kolegy.

Náplň práce:

  • Tvorba výkresové dokumentace součástek a výrobků dle zadání
  • Úzká spolupráce s výrobou
  • Monitorování stavu zakázek
  • Komunikace napříč společností

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Znalost konstrukčních programů
  • Orientace v technických výkresech
  • Angličtina na mírně pokročilé úrovni
  • Pečlivost, přesnost a ochotu učit se

Nabízíme:

  • Práci ve stabilní mezinárodní společnosti
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Perspektivní zaměstnání
  • Odborná školení a jazykové vzdělávání
  • Kariérní růst

Místo výkonu práce: okres Břeclav
Možný nástup: dohodou

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka ODPOVĚĎ. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.