Konstruktér – technolog

Obor Dřevovýroba, nábytek, Výroba a průmysl
Lokalita Plzeňský kraj
Popis pozice

Česká významná výrobní společnost, sídlící v okrese Klatovy, hledá kandidáta na pozici:

Náplň práce:

  • konstrukční vývoj stávajících a nových výrobků
  • design, modelování a simulace ve 3D programu
  • tvorba výkresové dokumentace
  • spolupráce s výrobou a dalšími odděleními
  • reporting vedoucímu

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru dřevařství, nebo nábytkářství
  • dobrá znalost práce PC + CAD 3D programu
  • praxe na obdobné pozici nutností (konstruktér, technolog, TPV, apod.)
  • řidičský průkaz sk. B
  • zodpovědnost, kreativita, samostatnost

Nabízíme:

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • perspektivu práce ve stabilní české společnosti
  • možnost seberealizace a odborného růstu
  • balíček zaměstnaneckých benefitů
  • firemní vzdělávání
  • možnost dlouhodobé spolupráce

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.