Konstruktér strojů a zařízení s AJ

Obor Strojírenství, Výroba a průmysl
Lokalita Brno
Popis pozice

Významná mezinárodní strojírenská společnost hledá pro svůj tým nového kolegu/kolegyni na pozici:

Konstruktér strojů a zařízení

Pracovní náplň:

  • návrhy jednoúčelových strojů a zařízení
  • zodpovědnost za správnost údajů dle platných předpisů a norem
  • tvorba a zpracování konstrukční výkresové dokumentace
  • spolupráce v mezinárodním týmu – denní využití anglického jazyka

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ strojní
  • praxe na obdobné pozici nutností
  • znalost konstrukčního programu CAD
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • dobré technické a inovativní myšlení
  • sledování trendů v oboru

Nabízíme:

  • zázemí silné zahraniční společnosti
  • stabilní a perspektivní zaměstnání
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • možnost profesního růstu
  • balíček zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené stravenky, jazykové kurzy, příspěvek na penzijní a životní připojištění, příspěvek na dojíždění, závodní stravování,…)

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.