Konstruktér – strojírenství (Olomouc)

Obor Strojírenství, Výroba a průmysl
Lokalita Olomouc
Popis pozice

Zavedená strojírenská společnost hledá pro svůj výrobní závod v Olomouci pracovníka na pozici:

KONSTRUKTÉR

Pracovní náplň:

* konstrukční činnost v oblasti strojírenských produktů
* samostatná konstrukční práce ve 3D softwaru
* komunikace a kooperace v rámci konstrukčního týmu
* spolupráce s kolegy z výroby a dalších oddělení
* sledování trendů v oboru

Požadujeme:

* SŠ/VŠ vzdělání technického směru
* znalost a zkušenosti v práci s některým 3D konstrukčním programem
* analytické schopnosti a systémové myšlení
* znalost angličtiny nebo němčiny výhodou (nikoliv podmínkou)
* uživatelská znalost MS OFFICE
* aktivní osobnost, pečlivost, týmový duch

Nabízíme:

* zázemí stabilní společnosti
* kvalitní mzdové ohodnocení
* balíček zaměstnaneckých benefitů (týden dovolené navíc)
* firemní vzdělávání
* možnost osobního a profesního růstu
* perspektiva dlouhodobé spolupráce
* vhodné i pro nadějné ABSOLVENTY (možnost zaškolení)

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.