KONSTRUKTÉR senior s AJ

Popis pozice

Úspěšná strojírenská společnost hledá pro svoje odd. vývoje v Jihomoravském kraji pracovníka na pozici:

Pracovní náplň:
– projektování plechových dílů
– tvorba a zpracování konstrukční výkresové dokumentace
– příprava, organizace a provádění změnového řízení
– technické analýzy konstrukčních a procesních změn
– komunikace s výrobou, technologem, subdodavateli a zákazníky, koordinace zakázky
– vedení malého týmu konstruktérů

Požadujeme:
– SŠ/VŠ strojírenského směru
– praxi v oboru konstrukce
– komunikativní znalost anglického jazyka
– znalost CAD systémů, SolidWorks, práce s výkresovou dokumentací
– znalost zpracování plechových dílů výhodou
– samostatnost, spolehlivost
– ŘP sk B – časovou flexibilitu

Nabízíme:
– perspektivní zaměstnání ve stabilní společnosti s možností získání zajímavých zkušeností
– motivující finanční ohodnocení
– balíček zaměstnaneckých benefitů

  • termín nástupu: dohodou – co nejdříve

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis v češtině a angličtině na emailovou adresu : renata.samkova@ihrc.cz, případně volejte na mobilní číslo: 00420 775 427 953 .
V emailu prosím uveďte přesný název pozice, o kterou máte zájem.
Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči.
Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.
Děkujeme.

Informace o pozici:

Místo pracoviště:

Jihomoravský kraj

Typ pracovního poměru:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Benefity:

Volná pracovní doba, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina (Středně pokročilá)

Zadavatel:

Personální agentura