KONSTRUKTÉR senior s AJ – plechy

Obor Strojírenství, Věda, výzkum a vývoj
Lokalita okolí Brna
Popis pozice

Úspěšná strojírenská společnost hledá pro svoji kancelář v okolí Brna pracovníka na pozici:

KONSTRUKTÉR senior s AJ

Pracovní náplň:
– vedení menšího týmu – konstruování plechových dílů
– odpovědnost za zpracování konstrukční výkresové dokumentace a jejich změn
– koordinace vzorkování a prototypů
– komunikace s výrobou, technologem, subdodavateli a zákazníky, koordinace zakázky
– občasné výjezdy za zákazníkem

Požadujeme:
– SŠ/VŠ strojírenského směru
– delší praxi v oboru konstrukce
– znalost CAD systémů, SolidWorks, práce s výkresovou dokumentací
– znalost zpracování plechových dílů výhodou
– samostatnost, spolehlivost, rozhodnost
– schopnost komunikovat anglicky
– ŘP sk. B

Nabízíme:
– perspektivní zaměstnání ve stabilní společnosti s možností získání zajímavých zkušeností
– nadstandardní finanční ohodnocení
– balíček zaměstnaneckých benefitů

• termín nástupu: dohodou – co nejdříve

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU, případně nás kontaktujte na mobilní číslo: 775 427 953. V emailu prosím uveďte přesný název pozice a lokalitu, o kterou máte zájem. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.

Děkujeme.