KONSTRUKTÉR se základy NJ (vhodné i pro šikovné absolventy)

Obor Automotive, Strojírenství, Výroba a průmysl
Lokalita Jihomoravský kraj
Popis pozice

Významná mezinárodní společnost působící v oblasti strojírenství hledá pro svou pobočku v okrese Blansko nového kolegu/kolegyni na pozici:

KONSTRUKTÉR se základy NJ

Náplň práce:

  • zpracování konstrukční výkresové dokumentace
  • konstrukce částí elektromotorů – kooperace se zahraničním mateřským závodem
  • návrhy technických řešení a účast na nových projektech
  • spolupráce s dalšími úseky společnosti

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání technického směru
  • alespoň základní znalost NJ
  • dobrá znalost 3D konstrukčního programu
  • technické a inovativní myšlení, ochota učit se novým věcem

Nabízíme:

  • práci ve stabilní mezinárodní společnosti
  • zajímavé platové ohodnocení
  • možnost zdokonalení NJ formou jazykových kurzů
  • příjemný pracovní kolektiv
  • možnost karierního růstu
  • balíček dalších benefitů (vzdělávací programy, jazykové kurzy, příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené,…)

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU.

Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.