Konstruktér s AJ nebo NJ (okres Přerov)

Obor Strojírenství, Výroba a průmysl
Lokalita Olomoucký kraj
Popis pozice

Mezinárodní společnost působící v oblasti strojírenství hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici:

Konstruktér s AJ nebo NJ

Náplň práce:

  • vypracování konstrukčních návrhů logistických systémů ve 3D programu
  • zpracování výkresové a projektové dokumentace
  • vývoj nových produktů a řešení
  • komunikace se zákazníky a s kolegy z mezinárodních týmů

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání strojního zaměření
  • znalost 3D konstrukčních programů
  • komunikativní znalost AJ nebo NJ
  • technické myšlení, ochota učit se a spolupracovat na vývoji nových projektů

Nabízíme:

  • zázemí stabilní zahraniční společnosti
  • možnost zaučení v zahraničí, firemní školení, jazykové kurzy
  • zajímavé platové podmínky (+ další bonusy)
  • firemní benefity (firemní školka, příspěvek na dojíždění/stravování, aj.)

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.