Konstruktér – oblast automotive

Obor Strojírenství, Věda, výzkum a vývoj, Výroba a průmysl
Lokalita Jihomoravský kraj
Popis pozice

Tradiční úspěšná společnost působící v oblasti AUTOMOTIVE hledá do svého týmu nového kolegu:

Náplň práce:

  • Podílení se na vývoji a návrhu nových nástrojů
  • Tvorba technické a výkresové dokumentace
  • Práce v konstrukčním CAD programu
  • Spolupráce na zákaznických auditech
  • Podílení se na zlepšovacích návrzích

 Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Praxe jako konstruktér alespoň dva roky
  • Znalost konstrukčního programu např. Solidworks, Catia
  • Inovativní myšlení
  • Zájem o obor

Nabízíme:

  • Zázemí tradiční a stabilní společnosti
  • Adekvátní platové ohodnocení
  • Zdravotní volno
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů – stravování, příspěvek na sport, vzdělávání atd.

Nástup: dle domluvy

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.