Konstruktér – junior a senior

Obor Strojírenství, Výroba a průmysl
Lokalita Brno
Popis pozice

Máte zájem pracovat ve výrobní společnosti? Používat angličtinu na denní bázi? Umíte pracovat v 2D nebo 3D konstrukčních programech? Pokud ano, tak čtěte dál a nebojte se nám odpovědět na nabízenou pozici.

Náplň práce:

  • Tvorba výkresové dokumentace dle zadání zákazníka
  • Spolupráce s mateřskou společností
  • Vypracování a kompletace výrobní technické dokumentace
  • Optimalizace konstrukčních návrhů stávajících produktů
  • Spolupráce s výrobními úseky a oddělením kvality

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • Znalost konstrukčních programů 2D a 3D
  • Praxe na obdobné pozici výhodou, u seniora nutností
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Samostatnost, důslednost a praktický přístup

Nabízíme:

  • Práce ve stabilní mezinárodní společnosti
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Příležitost i pro juniorní kandidáty
  • Přátelský kolektiv
  • Vzdělávání a školení
  • 25 dní dovolené
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů

Místo výkonu práce: Brno – město

Možnost nástupu: ihned, nebo dohodou

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka Reagovat na nabídku. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.