KONSTRUKTÉR FOREM 3D + CAM PROGRAMY (automotive) RS

Popis pozice

Zahraniční výrobní firma hledá pro svůj závod v Jihomoravském kraji pracovníka na pozici :

KONSTRUKTÉR FOREM 3D + CAM PROGRAMY (automotive)

Pracovní náplň:

  • modelování a konstrukce forem
  • práce s technickou dokumentací
  • tvorba CAM programů
  • participace na jednotlivých zakázkách

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického (strojírenského) směru
  • znalost práce ve 3D programu, výhodou Siemens NX
  • práce s výkresovou dokumentace a znalost technologií
  • praxi v 3D konstrukci forem

Nabízíme:

  • zázemí zahraniční společnosti
  • týden dovolené navíc
  • možnost profesního růstu
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce
  • balíček zaměstnaneckých benefitů
  • jazykové kurzy
  • 13. plat

Termín nástupu: dohodou

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis v češtině pomocí tlačítka ODPOVĚDĚT případně volejte na mobilní číslo: 00420 775 427 953 .
V emailu prosím uveďte přesný název pozice, o kterou máte zájem.
Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči.
Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.
Děkujeme.