Konstruktér – elektro (vhodné pro absolventy SŠ/VŠ)

Obor Elektrotechnika, Výroba a průmysl
Lokalita Brno
Popis pozice

Prosperující společnost působící v oblasti elektrotechniky hledá do svého týmu nového pracovníka na pozici:

Konstruktér – elektro (vhodné pro absolventy)

Náplň práce:

  • Návrh řídících systému, osvětlovacích soustav
  • Zpracování jednotlivých projektů
  • Technická podpora pro konečného zákazníka – školení
  • Spolupráce s dalšími členy v týmu – architekti, projektanti

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání oblasti elektro
  • Pokročilou znalost konstrukčních 3D programů podmínkou
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Kreativní myšlení, pečlivost, samostatnost
  • Komunikativní dovednosti

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Příjemný pracovní kolektiv
  • Možnost seberealizace
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů
  • Možnost vzdělávání
  • Lokalita: Brno

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.