KONSTRUKTÉR-ELEKTRO S AJ (vhodné i pro šikovné absolventy)

Obor Elektrotechnika, Strojírenství, Výroba a průmysl
Lokalita Jihomoravský kraj
Popis pozice

Nadnárodní strojírenská společnost hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici:

ELEKTROKONSTRUKTÉR S AJ

Náplň práce:

  • návrhy technických řešení a účast na nových projektech
  • zpracování konstrukční výkresové dokumentace
  • provádění elektrických a elektromagnetických výpočtů
  • práce na inovacích, výzkumy nových trendů

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického směru
  • znalost AJ na komunikativní úrovni
  • praxi v oboru NEBO zkušenosti s 3D konstrukčními programy
  • technické myšlení, ochotu učit se a spolupracovat na vývoji nových projektů

Nabízíme:

  • možnost seberealizace a kariérního růstu
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • firemní školení
  • práci v přátelském kolektivu rozrůstající se mezinárodní společnosti
  • další výjimečné benefity (penzijní připojištění, příspěvky na sport a stravování, vzdělávací kurzy, notebook, mobilní telefon,…)

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU nebo nás kontaktuje na telefonním čísle +420 778 744 626.

Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.