Konstruktér do vývojového oddělení – i pro absolventy

Obor Strojírenství, Výroba a průmysl
Lokalita okres Břeclav
Popis pozice

Máte zájem pracovat ve výrobní společnosti? Používat angličtinu na denní bázi? Umíte pracovat v 2D nebo 3D konstrukčních programech? Pokud ano, tak čtěte dál a nebojte se nám odpovědět na pozici konstruktér.

Náplň práce:
• Tvorba 2D výkresů a také 3D modelů součástek
• Práce ve vývojovém oddělení
• Spolupráce s výrobními úseky a oddělením kvality
• Vypracování a kompletace výrobní technické dokumentace
• Komunikace s kolegy po celém světě

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
• Znalost konstrukčních programů 2D a 3D
• Praxe na obdobné pozici
• Anglický jazyk na komunikativní úrovni
• Samostatnost, důslednost a praktický přístup

Nabízíme:
• Práce ve stabilní mezinárodní společnosti
• Odpovídající mzdové ohodnocení
• Příležitost pro šikovné absolventy
• Přátelský kolektiv
• Vzdělávání a školení
• 25 dní dovolené
• Balíček zaměstnaneckých benefitů

Místo výkonu práce: jih Jihomoravského kraje
Možnost nástupu: ihned, nebo dohodou

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka ODPOVĚĎ. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.