KONSTRUKTÉR 2D nebo 3D

Obor Strojírenství
Lokalita Vysočina
Popis pozice

Zahraniční výrobní firma hledá pro svůj závod na Vysočině pracovníka na pozici:

Pracovní náplň:

  • vývoj nových výrobků (zařízení pro použití techn. plynů)
  • certifikace výrobků
  • práce s technickou dokumentací
  • komunikace se zahraniční centrálou
  • participace na zavádění nových výrob a inovace stávajících

Požadujeme:

  • SŚ/VŠ vzdělání technického směru
  • velmi dobrou znalost práce ve 2D – AutoCAD, Autodesk, Inventor nebo i některého 3D
  • zkušenosti s výkresovou dokumentací
  • komunikativní znalost angličtiny výhodou
  • odpovědnost, schopnost týmové práce a komunikativnost

Nabízíme:

  • zázemí zahraniční společnosti
  • možnost profesního růstu
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce
  • balíček zaměstnaneckých benefitů
  • týden dovolené navíc

Termín nástupu: dohodou

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka ODPOVĚDĚT, případně volejte na mobilní číslo: 00420 775 427 953 . V emailu prosím uveďte přesný název pozice, o kterou máte zájem. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.