KEY ACCOUNT MANAGER (ICT) s AJ v Brně

Obor IT – analýzy, architektura, IT – správa sítí, IS a HW, Obchod, prodej
Lokalita Brno
Popis pozice

Úspěšná společnost působící v oboru v oblasti komunikačních a informačních technologií hledá pro svoji brněnskou pobočku pracovníka na pozici:

KEY ACCOUNT MANAGER s AJ

Pracovní náplň:

* akvizice nových klientů a péče o ty stávající
* nabídky v oblasti řešení a služeb dle požadavků klienta
* projednávání jednotlivých nabídek se zákazníky, příprava smluv
* cílené presale činnosti vedoucí k získání zakázek

Požadujeme:

* SŠ/VŠ zaměření
* vynikající komunikativní a vyjednávací dovednosti
* aktivní znalost angličtiny slovem i písmem
* praxi jako obchodník v oblasti ICT alespoň 2 roky
* proaktivní a proklientsky orientovaný přístup

Nabízíme:

* zázemí tradiční a silné společnosti v oboru
* velmi zajímavé mzdové ohodnocení
* balíček zaměstnaneckých benefitů
* služební vůz i k soukromým účelům
* firemní vzdělávání
* 25 nů dovolené
* 5 sickdays

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU, případně nás kontaktujte na mobil: 00420 775 427 953. V emailu prosím uveďte přesný název pozice, o kterou máte zájem.

Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.