KEY ACCOUNT MANAGER – automotive (okres Prostějov)

Obor Automotive, Obchod, prodej, Strojírenství, Výroba a průmysl
Lokalita okres Prostějov
Popis pozice

Úspěšná výrobní firma se zaměřením na automobilový průmysl hledá do svého týmu v okrese Prostějov pracovníka na pozici:

KEY ACCOUNT MANAGER

Pracovní náplň:

  • jednání s klíčovými zákazníky, udržování dlouhodobých vztahů
  • obchodní aktivity se zaměřením především na zahraničí (hlavně západní Evropa)
  • příprava a uzavírání kontraktů se zákazníky, cenová a smluvní jednání
  • implementace a spolutvorba obchodní strategie
  • marketingové aktivity
  • sledování vývoje v oboru, analýza trhu
  • cestování za zákazníky do zahraničí – přibližně ¼ pracovní doby (cca 1 týden v měsíci)

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxe na obdobné pozici v obchodní oblasti se zaměřením na export
  • zkušenosti ve výrobní společnosti, která dodává do AUTOMOTIVE, velkou výhodou
  • reprezentativní vystupování, proaktivní osobnost
  • plynulá znalost ANGLIČTINY (na úrovni obchodních jednání)
  • uživatelské znalosti MS Office
  • řidičský průkaz sk.B

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti v oboru
  • kvalitní mzdové ohodnocení + bonusy
  • propracovaný systém zaměstnaneckých benefitů
  • týden dovolené navíc, služební vůz i k soukromým účelům
  • firemní vzdělávání
  • možnost seberealizace a oborného růstu
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce
  • místo pracoviště: okres PROSTĚJOV

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.