JAVA DEVELOPER – Brno

Obor IT – programování, vývoj
Lokalita Jihomoravský kraj
Popis pozice

Úspěšná firma působící v oblasti IT hledá do svého týmu nového pracovníka na pozici:

JAVA DEVELOPER

Náplň práce:

  • Vývoj SW na zakázku dle požadavků zákazníka
  • Programování v jazyce JAVA, vývoj aplikace
  • Analýza požadavků zákazníka, návrh možného řešení
  • Komunikace s kolegy převážně v anglickém jazyce
  • Reporting

Požadujeme:

  • Zkušenosti v programovacím jazyce JAVA (příp. C++)
  • Základní orientace v databázích (SQL)
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Schopnost realizovat své nápady
  • Zájem o obor a neustále vzdělávání
  • Analytické myšlení

Nabízíme:

  • Moderní pracovní prostředí
  • Adekvátní platové ohodnocení
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů (jazykové kurzy, vzdělávání, 13. Plat, zdravotní volno, cafeteria, dovolená navíc, atd.)
  • Možnost vzdělávání
  • Místo výkonu: Brno

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU.  Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.